Nejrychlejší zastávky a kola Gp Valencie 2008 F1

24. srpna 2008 v 21:51 |  Ostatní
.JezdecTýmKoloČasZtráta
1Felipe MassaFerrari361:38,708-
2Lewis HamiltonMcLaren-Mercedes161:38,884+ 0,176
3Heikki KovalainenMcLaren-Mercedes191:39,112+ 0,404
4Robert KubicaBMW Sauber381:39,330+ 0,622
5Kimi RäikkönenFerrari341:39,424+ 0,716
6Sebastian VettelSTR-Ferrari361:39,485+ 0,777
7Nick HeidfeldBMW Sauber571:39,526+ 0,818
8Timo GlockToyota541:39,535+ 0,827
9Nelson PiquetRenault291:39,544+ 0,836
10Nico RosbergWilliams-Toyota351:39,577+ 0,869
11Sébastien BourdaisSTR-Ferrari351:39,639+ 0,931
12Jarno TrulliToyota371:39,657+ 0,949
13Kazuki NakajimaWilliams-Toyota561:39,803+ 1,095
14Mark WebberRed Bull-Renault271:40,264+ 1,556
15Giancarlo FisichellaForce India-Ferrari541:40,353+ 1,645
16Rubens BarrichelloHonda561:40,593+ 1,885
17Adrian SutilForce India-Ferrari281:40,661+ 1,953
18Jenson ButtonHonda211:40,763+ 2,055
19David CoulthardRed Bull-Renault131:40,978+ 2,270
Zastávky v boxech
Zast.JezdecTýmKoloČas zastávkyCelkový čas v boxech
1Kazuki NakajimaWilliams-Toyota127,83827,838
1David CoulthardRed Bull-Renault1423,03323,033
1Felipe MassaFerrari1522,56922,569
1Lewis HamiltonMcLaren-Mercedes1722,62422,624
1Sebastian VettelSTR-Ferrari1722,68622,686
1Robert KubicaBMW Sauber1822,77822,778
1Kimi RäikkönenFerrari1824,12524,125
1Sébastien BourdaisSTR-Ferrari1822,33222,332
1Jarno TrulliToyota1922,59022,590
1Adrian SutilForce India-Ferrari1921,48521,485
1Heikki KovalainenMcLaren-Mercedes2022,83122,831
1Nico RosbergWilliams-Toyota2021,68521,685
1Nick HeidfeldBMW Sauber2221,92221,922
1Mark WebberRed Bull-Renault2827,32427,324
1Giancarlo FisichellaForce India-Ferrari2826,80526,805
1Jenson ButtonHonda2924,30724,307
1Timo GlockToyota3024,82424,824
1Rubens BarrichelloHonda3023,84923,849
2Kazuki NakajimaWilliams-Toyota3024,14451,982
2David CoulthardRed Bull-Renault3123,57946,612
1Nelson PiquetRenault3322,97522,975
2Adrian SutilForce India-Ferrari3623,02644,511
2Felipe MassaFerrari3722,38544,954
2Sébastien BourdaisSTR-Ferrari3721,56343,895
2Nico RosbergWilliams-Toyota3821,47943,164
2Lewis HamiltonMcLaren-Mercedes3920,67543,299
2Sebastian VettelSTR-Ferrari3922,64645,332
2Robert KubicaBMW Sauber4020,98643,764
2Jarno TrulliToyota4120,53743,127
2Nick HeidfeldBMW Sauber4120,44042,362
2Heikki KovalainenMcLaren-Mercedes4322,80945,640
2Kimi RäikkönenFerrari4329,70253,827
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jaja jaja | 25. srpna 2008 v 8:35 | Reagovat

felipe gratulace

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama