30. června 2008 v 15:05 Timo Glock
Timo 2008Timo 2004 u jordanu jako testdriver a pilot č.2

Felipe:-)

30. června 2008 v 14:43 | Kimík |  Felipe Massa
Felipe Massa je nyní vedoucí v pořadí poháru jezdců je to dosti překvapující.První a druhý závod nedokončil a přesto je ted první,paradox je že L.Hamilton je až čtvrtý.

Kimík

29. června 2008 v 16:43 | Kimík |  Kimi Räikkönen

Kimi Raikkonen 2007-konečně mistr

26. června 2008 v 16:44 | Kimík |  Kimi Räikkönen
2007-první závod vyhrál krásnou jízdou z pole position,druhý závod sice startoval z druhého místa ale špatným startem se před něj dostali oba paradoxně oba Mclareni,takže nakonec skončil třetí,třetí závod dojel na třetím místě a první byl jeho týmový kolega Felipe Massa,čtvrtý závod skončil kvůli technické poruše.Ale pátý závod se jelo v Monaku a tam to Ferrari nejde a Kimi skončil osmý,v canadě Kimi skončil pátý,v usa Kimi skončil třetí ale Mclareni obsadily první dvě místa.Pak ale přišla francie a Kimi mohl ukázat svůj jedinečný talent když při zastávkách v boxech předjel Felipeho Massu a zvítězil.V anglii Kimi zase ukázal svůj talent a při zastávkách v boxech předjel L.Hamiltona.A pak to přišlo při gp evropy Kimi byl na prvním místě jenomže závod byl přerušen a když se pokračovalo tak Kimi skončil.V madarsku nic oslnivého dojel třetí a více se o tom nemluvilo.V turecku dojel na druhé pozici ale mohl první jenomže Felipe Massa si to zkušeně pohlídal.O itálii nemluvě Kimi dojel třetí a Mclaren první a druhý.V belgii Kimi krásně zvítězil a to vše podtrhl Felipe Massa druhým místem.Japonsko bylo ve stylu Mclarenu a Kimi dojel třetí.Zato čína to bylo božží Kimi krásnou jízdou předjel Hamiltona a ten nakonec skončil v kačírku před boxy samozřejmě se nevyhrabal.Pro připomínku Kimi byl v celkovém pořadí pořád třetí a na konci sezony strácel 10 bodů.V brazílii posledním závodě Kimi krásně odstartoval a skoro byl první.Líšácky zbrzil Hamiltona a ten byl až čtvrtý ale jak známe Hamiltona tak ten tlak neustál a vyjel mimo trat a ještě za pár kol stiskl tlačítko speedlimiter a to byl konec.Kdo by to čekal Kimi krásnou jízdou vyhrál titul a byl první o JEDEN bod.Byla to nejlepší sezona pro Kimiho Raikkonena.

Kimi Raikkonen 2006-závěr u Mclarenu

26. června 2008 v 16:18 | Kimík |  Kimi Räikkönen
Sezona 2006 byla pro Kimiho poslední u Mclarenu.Kimiho týmový kolega Juan Pablo Montoya ho tolik štval že odešel už v létě příklad týmové rivality byl vidět třeba při gp usa když se chtěl před Kimiho dostat tak způsobil nehodu kde skončilo pět vozů včetně Montoyy,Kimiho a Heidfelda který udělal salto a zůstal na střeše.Kimi měl při gp Madarska velkou šanci vyhrát.Startoval z pole position ale díky své chybě v dešti mu to uklouzlo a napral to do Liuzziho.Kimi podepsal s Ferrari smlouvu do roku 2010.

Kimi Raikkonen 2005-vícemistr

26. června 2008 v 14:04 | Kimík |  Kimi Räikkönen
Rok 2005 byl pro Kimiho celkem dobrý vždyt v celkovém pořadí porazil minimálně Ferrari krásný příklad při gp Japonska jak ve 24 kole krásně předjel M.Schumachera a vyhrál a také v monaku krásně zvítězil.Kimi skončil v celkovém pořadí druhý se strátou 22 bodů na prvního Alonsa